Відповідні результати можна побачити у Сьомому всеукраїнському муніципальному опитуванні, яке було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, пише ІнформАгентство АСС.
Відтак, за даними опитування, якби вибори до міської ради проводилися наступної неділі, 36% опитаних чернівчан однозначно голосували б. Скоріше голосували б 23% людей, а 20% - скоріше ні. Однозначно не голосували б 19% чернівчан. 2% опитаних людей сказали, що їм важко відповісти на таке запитання.
Чернівчан також запитали, якби вибори до міської ради проводилися наступної неділі і список партій був би таким як і на виборах у жовтні 2020 року, за яку політичну партію вони б проголосували?
(% серед тих, хто має намір голосувати)
Єдина альтернатива - 23%
Команда Михайлишина - 11%
Європейська солідарність - 9%
Слуга народу - 9%
Пропозиція - 6%
Батьківщина - 5%
Партія чернівчан - 4%
Рідне місто - 3%
Опозиційна платформа - 2%
Свобода - 2%
Громадський рух «Народний контроль» - 2%
Голос - 1%
Сила і Честь - 1%
Побратими України - 1%
Перемога Пальчевського - 1%
Інша партія - 6%
Важко відповісти/Немає відповіді - 17%
Читайте також: Найгірші дороги, тротуари, водопостачання: за якістю життя Чернівці у кінці рейтингу
Серед іншого, містян запитали, чи в цілому, справи у місті йдуть у правильному чи неправильному напрямку. Зокрема, 30% опитаних вважають, що справи у Чернівцях йдуть у правильному напрямку. Водночас 56% вважають, що справи йдуть у неправильному напрямку. 15% респондентів не мали відповіді на таке запитання.
Якби парламентські вибори проводилися наступної неділі, 38% опитаних чернівчан однозначно голосували б. Скоріше голосували б 23% людей, а 18% - скоріше ні. Однозначно не голосували б 18% чернівчан. 3% опитаних людей сказали, що їм важко відповісти на таке запитання.
Чернівчан також запитали, якби парламентські вибори проводилися наступної неділі, а виборчий список виглядав так, за яку політичну партію вони б проголосували?
(% серед тих, хто має намір голосувати)
Слуга народу - 23%
Європейська Солідарність - 20%
Батьківщина - 10%
Сила і честь - 4%
Опозиційна платформа - 3%
Радикальна партія - 3%
Голос - 2%
ВО «Свобода» - 2%
Партія Анатолія Шарія - 2%
За майбутнє - 1%
УДАР Віталія Кличка - 1%
Українська стратегія - 1%
Національний корпус - 1%
Інша партія - 6%
Важко відповісти/Немає відповіді - 22%
Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19,196 респондентів. Терміни проведення - 12 травня - 3 червня 2021 року.
Для забезпечення репрезентативності вибірки, було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення. Вибірка була розподілена у відповідності із поділом міст Центральною виборчою комісією на виборчі округи. Охоплені щонайменше 50 дільниць (50 попередньо відібраних точок) у кожному місті. Вони були обрані випадковим чином, відповідно до конкретного кроку. Для процедури відбору респондентів були використані випадковий маршрут і правило дня народження. Отримані дані були зважені по статі та віку з використанням національних статистичних даних.
Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.
Досяжність респондентів у середньому склала 65%.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами