Нагадаймо, рішення про надання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу, розташовану вздовж державного кордону України в Чернівецькій та частині Івано-Франківської області, приймає начальник 31 Чернівецького прикордонного загону.
З початку приймання заяв Чернівецький прикордонний загін вже видав 40,5 тисяч таких дозволів. Про це Медіа агентству АСС повідомили у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону.
Як відомо, громадян, які не матимуть відповідних дозволів притягуватимуть до адміністративної відповідальності за ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду-виїзду».
Наші новини є у Facebook
Нагадаймо, Постановою № 1292 від 7 грудня 2023 року Уряд України вніс зміни до Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим». Зокрема, зміни передбачають введення обмежень щодо вільного в'їзду, перебування, проживання, провадження робіт й пересування осіб у прикордонній смузі (на ділянці місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону).
Обмеження полягають у необхідності отримання дозволу особами, які планують перебувати у межах прикордонної смуги.
Заразом авіаційні роботи, будівництво, вирубування дерев і чагарників, водокористування, геологічне вивчення, дорожні та інші дослідження, гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні, водолазні роботи, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з парашутом та інша діяльність (передбачена п. 17 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1147) у межах прикордонної смуги має також проводитися з дозволу та після інформування відповідного органу Державної прикордонної служби перед безпосереднім провадженням такої діяльності.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами