Володимир Зеленський підписав указ про перевірку всіх рішень військово-лікарських комісій з 24 лютого 2022 року. Відповідний указ президента має номер №576/2023, пише Медіа агентство АСС з посиланням на УП.
Наші новини є у Facebook
«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 серпня 2023 року «Про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», - йдеться в указі.
Контроль за виконанням рішення покладений указом на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
- 30 серпня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ухвалили рішення провести комплексну перевірку обґрунтованості ухвалених в період із 24.02.22 року рішень ВЛК щодо інвалідності та непридатності до військової служби, які були та можуть бути повʼязані з корупційними порушеннями.
- Міністерство охорони здоров'я та правоохоронні органи 7 вересня заявили, що перевірять видані після початку повномасштабного вторгнення рішення ВЛК про обмежену придатність до військової служби.
- 1 вересня, секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що імена лікарів, які виписували фальшиві документи про непридатність до військової служби, та ухилянтів, яким їх видавали, буде оприлюднено.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами