"Суниця" - синтетичний наркотик, створений спеціально для дітей, і дилери вже роздають його в українських школах, йдеться в сюжеті програми "Гроші".
Інформаційне агентство АСС дізналось в чернівецьких правоохоронців, чи були такі випадки у Чернівцях. Як нам повідомили, поліцейські постійно контролюють ситуацію та проводять оперативні заходи. Жодного випадку виявлення психотропів у школах Чернівців не було .
Тим часом, журналісти програми "Гроші" розповіли, що таке "суниця" і як дізнатися, що дитина їх вживає. Таку тему можна почути майже у кожній школі - на курилці поговорити про наркотики. Сьогодні в топі - "суниця". Яскраві цукерки, які у будь-який момент можна покласти до рота. Це новий синтетичний наркотик, створений спеціально для дітей, і дилери вже роздають його в українських школах.
"Перший наркотик дитині завжди дають безкоштовно, спробувати. Це лише приманка, щоб далі людина зрозуміла: о, я хочу. А наступний раз - вже за гроші. Зараз багато звертань із дівчатками 15-16 років", - розповідає керівник організації Narconon Наталія Головцова.
Читати ще: 2750 штук снодійного маку нарахували поліцейські на городі у жителя Сторожинеччини
Три столичні школи, різні підлітки. Інформація про новий психотроп "суниця" тут не нова. Щоб заробити гроші собі на наркотики, школярі самі їх розповсюджують. На наркотиках в школі завжди можна добре заробити. Але зараз - найбільший попит на оці незвичайні цукерки: модні й поки що безкоштовні. Дістати психотроп школярам - не проблема. Спеціальні написи є біля кожної школи: це інтернет-адреси актуальних наркомагазинів.
Батьки не розуміють їх значень, а діти завжди знають, де шукати. "В інтернеті ціна на популярну "суницю" починається від 300 гривень за цукерку. У школах "постійним клієнтам", звичайно ж знижки", - йдеться в сюжеті "Грошей".
Відрізнити залежного підлітка з першого погляду майже не можливо. Зазвичай він охайно одягнений та з порядної родини. "Зарадити цьому може відверта розмова з дитиною, говорять психологи. Адже перший крок до синтетичного кайфу роблять після великих сімейних сварок. Рівноправні стосунки в родині - найкращий запобіжник від необачних кроків дитини", - йдеться в сюжеті.
Джерело: УНІАН
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами