Якщо ви зібралися придбати собі новий, то радимо орієнтуватися не лише на ціну, але й на:
Чому деякі купальники гарно зберігаються не один пляжний сезон, а інші вже після першого літа можна викидати на смітник? Все залежить від матеріалу! Так, купальники з поліестеру – найбюджетніший, але й найменш витривалий варіант. Такі купальники слід прати виключно вручну у прохолодній воді та не віджимати. Серед мінусів таких виробів також – вицвітання, а ще він може парити. Є у нього і плюси – стійкість до забруднень та хороша посадка по фігурі.
Купальники з лайкри (інші назви: еластан, спандекс) – вже дещо дорожчі. Та такі вироби будуть добре прилягати до шкіри, будуть міцним, доволі стійким до вигорання та швидко висихатимуть.
Таке волокно, як поліамід гарантує купальнику міцність, довговічність та швидке висихання. А от мікрофібра (суміш поліестеру та поліаміду) – гарантує комфорт і швидке висихання. Однак вироби з неї доволі швидко розтягуються.
Волокно біфлекс часто використовують для виробництва спортивних купальників. Завдяки йому вони виходять справді якісними (та не дешевими). Слід зауважити і той факт, що така тканина чудово моделює фігуру.
Читайте також: Фасон має значення: як не зіпсувати фігуру купальником
Тканина повинна бути профарбована рівномірно. Якщо ви потрете купальник м’якою білою серветкою, а на ній залишаться сліди – краще оберіть інший варіант.
Якщо він нерівномірний і десь промальований гірше, якщо малюнок тьмяний та й візерунок банально не стикується – такий купальник точно не прикрашатиме вас. Маленька порада: критично оцініть, як принт виглядає в русі, адже він може добряче зіпсувати пропорції фігури (особливо, крупні малюнки).
Неякісна фурнітура швидко втратить свій вигляд під дією сонця, соленої води чи хлору. Бажано взагалі від неї відмовитись, щоб купальник довше зберігав достойний вигляд.
Неякісні шви видаватимуть дешевизну виробу. А ще через них купальник може погано лягти по фігурі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами