Відповідно, хотілось би, щоб ці аксесуари не втрачали свого вигляду якомога довше. І саме сьогодні ми обговоримо, як же вберегти їх, пише ІА АСС.
Прати солом’яні шляпи категорично не рекомендуємо. Для того, щоб зберегти їх чистоту краще регулярно вичищайте пил за допомогою м’якої щітки, або пилососа.
Якщо з’явилась пляма, чи доволі великі забруднення, то позбутися від них допоможе звичайний мильний розчин (краще обрати дитяче мило). Але не мийте шляпу з використанням гарячої води. Після вологого чищення капелюшок протріть ганчірочкою, змоченою у чистій прохолодній воді, і залиште сохнути на білій тканині, чи рушнику, уникаючи прямих сонячних променів та подалі від нагрівальних приладів.
Читайте наші новини в Instagram
До речі, якщо ваша шляпка темного кольору – не варто використовувати при її чищенні плямовивідники, адже можуть залишитись світлі розводи та сліди.
Якщо ж головний убір втратив форму, то просто попрасуйте його. При цьому не нагрівайте сильно праску, і покладіть між нею та шляпкою вологу світлу тканину.
Що стосується чистки торбинок, то регулярне вичищення пилу та миття мильним розчином аналогічно підійде і для цих предметів гардеробу. Для того, щоб почистити ручки, які більше забруднюються під час експлуатації – додайте до мильного розчину нашатирний спирт.
Щоб освіжити колір варто всього лише протерти аксесуар розчином води зі спиртом. А от запобігти пожовтінню допоможе або перекис водню, або лимонний сік. Натріть одним з цих компонентів торбинку, а за 3-5 хвилин змийте. А далі – попрасуйте через марлю.Не зберігайте солом’яні торбинки в пакетах - це може призвести до появи цвілі; краще скористатися полотняними мішечками. Для того, щоб зберегти форму – просто наповніть торбинку чимось зсередини (наприклад, папером).
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами