У неділю Китай випустив перший у світі повний геологічний атлас Місяця з високою роздільною здатністю, який надає базові картографічні дані для майбутніх досліджень супутника Землі. Про це повідомляє агентство Xinhua. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Кореспондент.
Атлас являє собою геологічний атлас місячної кулі в масштабі 1:2,5 мільйона і доступний китайською та англійською мовами.
«Геологічний атлас Місяця має велике значення для вивчення еволюції Місяця, вибору місця для майбутньої місячної дослідницької станції та використання місячних ресурсів. Він також може допомогти нам краще зрозуміти Землю та інші планети Сонячної системи, такі як Марс», - сказав Оуян Цзіюань, академік CAS і відомий дослідник Місяця.
Лю Цзяньчжун, старший науковий співробітник Інституту геохімії CAS, також зазначив, що місячні геологічні карти, опубліковані в епоху «Аполлона», не змінювалися близько півстоліття і досі використовуються для місячних геологічних досліджень. Тож з удосконаленням місячних геологічних досліджень старі карти вже не можуть задовольнити потреби майбутніх наукових досліджень.
Наші новини є у Facebook
Аполлон - американська космічна програма, розпочата в 1961 році та закрита в 1975 році, в рамках якої відбувся перший пілотований політ на Місяць і перша висадка людини на супутник Землі в 1969 році.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами