Тільки так можна досягти створення енергоефективних систем, що працюють на альтернативних видах енергії.
Наведені нижче спліт-системи вже запущені у виробництво, але ще не завоювали популярності, часом через високу вартість. Інновації кліматичної техніки швидко поширюються по світу, недовго чекати, коли вони увійдуть до будинків Чернівців. В Університеті Массачусетса винайшли кондиціонер, в який вбудований датчик руху. Подібне удосконалення допускає використовувати спліт-систему в режимі економії або відключати прилад, коли в приміщенні відсутні люди. Це дозволяє відчутно економити на комунальних платежах. Подібна техніка вже дійшла і до України. Підтвердженням цьому є кондиціонери Gree на сайті Венкон, які можна замовити з доставкою в Чернівці.
В Австралії створили конструкцію, яка працює на сонячних батареях. На додаток система здатна використовувати природний газ, якщо світла недостатньо. Технологія обіцяє вирішити проблеми нестачі електроенергії і забезпечити великі можливості для охолодження. Каліфорнійці винайшли модель, яка до ранку заморожує бак з водою, щоб в жарку пору доби конденсувати запаси холоду. Його вистачає на шість годин, потім система переходить в класичний режим роботи.
Сьогодні класичне кондиціювання витісняється з ринку інверторними спліт-системами. Ця продуктивна технологія дозволяє швидко доводить температуру в приміщенні до заданої. А потім підтримує її довгий час, роботою приладу в режимі збереження енергії. Переваги інверторних систем над класичними:
Інноваційна спліт-система виконує чотири основні функції:
Режими здатні працювати автоматично. При цьому в приміщенні створюється комфортна атмосфера, згідно особистих налаштувань. На кондиціонери встановлюються спеціальні фільтри для очищення повітря від пилу і навіть вірусів. За знищення останніх відповідає іонізатор, який встановлюється у внутрішньому блоці. Він також видаляє неприємні запахи і насичує пересушене повітря вологою.
Прилади забезпечені функціями самодіагностики і автоочищення, а також різними видами захисту. Однією з них є контроль за витоком холодоагенту.
Інформація розміщена на правах реклами
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами