Про це повідомили у Telegram, пише Медіа агентство АСС з посиланням на hromadske.
Реєстрація без SIM-картки
У Telegram номер телефону ніколи не був видимим стороннім людям. Користувачі могли сам контролювати, хто може бачити їхні номери та чи дозволено іншим шукати їх за номером телефону.
Тепер же можна мати акаунт у Telegram без SIM-картки та входити до месенджера за допомогою анонімних номерів, доступних на блокчейн-платформі Fragment.
Автовидалення всіх чатів
Telegram запровадив можливість самознищення повідомлень ще у 2013 році. Користувачі можуть видаляти для обох сторін будь-які повідомлення, які вони надсилають або отримують, не залишаючи жодних слідів. Вони також можуть встановлювати автовидалення за таймером для періодичного очищення окремих чатів.
Але тепер Telegram розширив можливості контролю користувачів над їхнім цифровим слідом у майбутньому. Ви можете встановити глобальний таймер автовидалення для автоматичного очищення всіх нових чатів.
Це не вплине на наявні чати, але ви можете легко розширити налаштування автовидалення на будь-який з них із нового меню в «Налаштуваннях» > «Приватність і безпека» > «Видалення за таймером».
Це налаштування буде автоматично застосовуватися до всіх нових чатів із користувачами — незалежно від того, хто їх починає, — і до всіх нових груп, які ви створюєте.
Telegram також спростив налаштування автовидалення в невеликих приватних групах — тепер таймер може бути ввімкнений будь-яким учасником, який має дозвіл на зміну назви та фото групи.
Гілки 2.0
Попереднє оновлення Telegram надало адміністраторам великих груп можливість організовувати обговорення за темами, обʼєднуючи класичні інтернет-форуми з технологіями обміну повідомленнями. Відтепер функція гілок доступна для груп від 100 учасників і більше.
Групи з гілками відкриваються у зручному режимі з двома колонками, аби ви могли отримати доступ до інших чатів так само швидко, як і раніше. Щоб перейти до останньої гілки прямо зі списку чатів, просто торкніться нової кнопки з останнім повідомленням.
Групи тепер мають гілку за замовчуванням у категорії «Загальне», в якій зберігаються службові повідомлення групи та історія повідомлень до ввімкнення функції гілок.
Ця гілка доступна всім учасникам групи, аби вони мали змогу знайти старіші повідомлення. Адміністратори можуть перейменувати або приховати її з основного списку.
Аби швидко переглянути всі останні повідомлення, ви можете переглянути групу в режимі «Усі повідомлення». Кожне повідомлення в цьому режимі тепер має кнопку, яка показує, де його було розміщено — натисніть її, щоб перейти безпосередньо до цієї гілки.
Щоб допомогти орієнтуватися у списку гілок, лічильники непрочитаних повідомлень для тих гілок, які ви вже відкривали, будуть виділені більш насиченим кольором, а для тих, що ще ні, — менш помітним світлішим.
Також групи тепер можуть мати до 5 прикріплених гілок, а кожна гілка — необмежену кількість прикріплених повідомлень.
Власники груп можуть увімкнути функцію гілок в «Налаштуваннях» групи, а також контролювати, кому дозволено створювати та керувати гілками в «Дозволах». Будь-хто може спробувати функцію гілок у цій демонстраційній групі (англійською).
Агресивна фільтрація спаму
Відтепер адміністратори груп, що налічують 200 учасників і більше, можуть розкрити всю проактивну потужність власних алгоритмів Telegram, увімкнувши новий «Агресивний режим автоматичної фільтрації спаму».
Адміністратори груп можуть повідомляти про будь-які хибні спрацьовування прямо з вкладки «Недавні дії». Це допоможе месенджеру ще краще охороняти групи в майбутньому.
Тимчасові QR-коди
Користувачі Telegram, які встановили публічний псевдонім, можуть генерувати QR-коди для швидкого обміну контактами з людьми навколо.
Тепер ви можете згенерувати тимчасовий QR-код, навіть якщо у вас немає псевдоніма й ви приховуєте свій номер телефону від усіх. Відсканувавши код, люди зможуть миттєво додати вас до контактів, не знаючи вашого номера телефону.
Пошук емодзі на iOS
Користувачі Telegram для iOS можуть скористатися пошуком емодзі, який вже був доступний на Android. Для цього вказуйте ключові слова різними мовами, щоб знайти ідеальний емодзі, включаючи емодзі з ваших користувацьких пакунків.
Щоб відкрити панель емодзі, просто торкніться «Емодзі» у вашому полі введення під час набору повідомлення. Якщо ключове слово для емодзі відсутнє, ви можете запропонувати його на нашій платформі перекладів.
Використання сховища та інше для Android
Сторінка «Використання сховища» була перероблена на Android, як на iOS чином. Тепер вона показує, скільки місця використовує кожен чат на вашому пристрої.
Медіа з окремих чатів тепер можна видалити з кешу, відфільтрувавши їх за типом — фото, відео, музика та файли.
Крім того, розробники Android додали підтримку відкриття Маячків у сторонніх картографічних застосунках і покращили дизайн анімацій завантаження для повідомлень у чатах, зображень у профілях та маячків.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами