Роботи є мікроскопічними сферами з металевого магнію, які покриті тонкими шарами золота і парілену (стійким до перетравлення людським організмом полімер). Шари залишають круглу частину сфери відкритою (як ілюмінатор). Відкрита частина магнію реагує з рідинами в травному тракті, утворюючи невеликі пухирці. Потік бульбашок діє як струмінь і просуває сферу вперед, поки вона не зіштовхується з сусідньої тканиною.
Крім того, вчені додали сферичним мікророботам шар ліків між індивідуальною мікросферою та шаром парілену. Для захисту мікророботів від агресивного середовища шлунку їх огорнули мікрокапсулами з парафіну. На цьому етапі сфери здатні переносити ліки, але все ще не мають здатності доставляти їх у потрібне місце.
Для цього дослідники використовували фотоакустичну комп'ютерну томографію, яка залучає імпульси інфрачервоного лазерного світла для аналізу внутрішнього середовища організму. Такі нововведення дозволили вченим контролювати рух мікросфер по організму і стежити за ними в режимі реального часу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лікарнях безкоштовно видаватимуть ліки. Які саме, розповіли у МОЗ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами