Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на dyvys.info.
Батарея – термін 18-го і 19-го століття для ряду конденсаторів або лейденських банок, з’єднаних паралельно, але перша відома батарея виникла 2000 роками раніше, могла виробляти до 2 вольт, однак її використання було невідомо. Вона представляла глиняний глечик, в якому знаходився залізний прут, оточений мідним циліндром. При заповненні оцтом або електролітичним розчином, банка виробляла від 1,1 до 2 вольт. Цілком можливо, що пристрій використовувався для гальваніки, додаючи шар золота або інших дорогоцінних металів до поверхні.
Отримуйте новини в Telegram
Батарея перетворює хімічну енергію в електричну шляхом хімічної реакції. Відомо, що в Оксфордському університеті є дзвін на батарейках, який працює вже більше 175 років. Ніхто не знає, з чого складається батарея і ніхто не бажає розбирати пристрій на частини, аби зрозуміти це.
Батареї нині широко використовуються. Вони бувають різних форм, розмірів і потужностей, щоб задовольнити найширший спектр потреб людства.
Все більше і більше електромобілів їздять по дорогах. Вони живляться, як ви вже здогадалися, від батарей. Так, батареї електрифікують. Сьогодні чудовий день, щоб оцінити реальну важливість батарей в нашому повсякденному житті.
Нагадаємо, 13 лютого відзначали Всесвітній день радіо
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами