Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на Яворів Інфо.
Батьківщиною ювелірного мистецтва вважається Стародавня Греція. Тут вперше була проведена різьблення по каменю, з’явилися прикраси, виконані з дорогоцінних металів з самоцвітами. Твори древніх майстрів і зараз вражають красою і витонченістю.
Традиції, закладені великими ювелірами минулого, продовжують сучасні майстри, радуючи нас прекрасними виробами, що відповідають всім канонам ювелірного мистецтва. Дорогоцінні метали для них — не розкіш, а буденна справа.
Наші новини є у Facebook
Для виконання ювелірних робіт майстер повинен мати широкий спектр навичок: лиття, прокатка, розпилювання, пайка, обпилювання, чеканка, філігрань, волочіння, шліфування, полірування, ограновування і закріпка. За зовнішньою красою і розкішшю ховається важка праця.
Зазначимо, що ініціатива заснувати Міжнародне професійне свято представників цього ремесла виникла виникла на одному з популярних конкурсів молодих ювелірів, який проводився в столиці Узбекистану Ташкенті на початку 2008-го року. Всесвітній день ювеліра відзначають 31 січня, повідомляє dilovamova.com.
Нагадаємо, 26 січня відзначається Міжнародний день митника.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами