19 вересня вважається Днем народження смайлика. Саме цього дня професор Університету Скотт Фалман запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів: двокрапка, дефіс, дужка, повідомляє ІА АСС з посиланням на УНН.
Це нововведення отримало просту назву "смайл" (з англ. "посмішка") і знайшло широке застосування в комп'ютерній сфері — особливо в Інтернеті і соціальних мережах.З появою першого смайлика електронна лексика значно поповнилася. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.
Створення смайлика спочатку було пов'язане з тим, що користувачі Інтернету часто не знали, як позначити повідомлення жартівливого характеру, щоб це було всім зрозуміло. Однак через десятиліття цей символ став незамінним у сфері електронного спілкування. Зараз смайлик багатоликий, він здатний виражати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції.
День Святої Мерседес в Домініці, День громадського транспорту у Франції, День збройних сил в Чилі, День карамельного пудингу в США, День миру в Білорусі, День музею в Таїланді, День пам'яті першої словацького національної ради в Словаччині (або День першого публічного виступу Словацької національної ради), Другий національний святковий день в Чилі (Fiestas Patrias), Міжнародний піратський день або Міжнародний день пірата (жартівливе свято), Національний день кави в Ірландії.
19 вересня День ангела святкують Андрій, Архип, Давид, Денис, Іван, Кирило, Макар, Михайло.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами