За новим календарем віряни святкують день пам’яті святого мученика Ісидора. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на ТСН.
Леонтій, Максим, Микита.
Талісманом людини, народженої 14 травня, є агат. Мінерал, утворений із застиглої вулканічної лави, агат від давніх часів вважався оберегом, здатним заспокоювати розум і дарувати спокійний сон.
14 травня - День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни
14 травня в Україні і світі святкують Всесвітній день фасіліті менеджменту. Він покликаний підвищити обізнаність про важливість професії, яка відповідає за управління об’єктами та інфраструктурою в сучасному світі. Цей день фокусується на ролі фасіліті менеджера в створенні ефективних, безпечних і комфортних умов для роботи та життя людей у різноманітних просторах, від офісів до житлових будинків та громадських установ.
Також 14 травня Міжнародний день шанування чихуахуа. Чихуахуа мають довгу історію, що сягає часів стародавньої Мексики, де вони були улюбленими тваринами місцевих народів, зокрема ацтеків. Вважається, що їхня порода бере початок від давніх собак, які жили на території сучасної Мексики багато століть тому.
Медіа агентство АСС є в Instagram
14 травня святкують Всесвітній день топіарію. Мистецтво топіарію зародилося ще в Стародавньому Римі, де садівники почали експериментувати з обрізанням рослин, щоб надавати їм форми, що нагадують тварин, геометричні фігури або навіть архітектурні елементи. Це мистецтво швидко здобуло популярність серед аристократії, а в епоху Відродження досягло свого розквіту, ставши невід’ємною частиною розкішних садів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами