Організація виступила з такою пропозицією в 1992 році, а пізніше її підтримали зоозахисники різних країн. Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на Ecolog-ua.
З’являється чудова нагода звернути увагу на проблеми бездомних домашніх улюбленців (такий-от, невеселий каламбур), розповісти максимальній кількості людей про їхню трагічну долю.
По всьому світу в Міжнародний день безпритульних тварин відбуваються просвітницькі та благодійні заходи. Волонтери проводять концерти, конкурси та аукціони, щоб зібрати кошти та спрямувати їх на допомогу вуличній живності – насамперед, собакам і кішкам. Також – це шанс знайти для них господарів.
Ще одне завдання дня – виховати у власників тварин свідоме ставлення до своєї ролі та запобігти зростанню кількості бездомних кішок і собак, а також жорстокому поводженню з ними.
Отримуйте новини в Telegram
Перший закон, спрямований на захист тварин від жорстокості, було прийнято у Великобританії. Це сталося в 1822 році. А найсприятливіші на сьогодні умови для тварин створені в Австрії, де законодавство забороняє, наприклад, обрізати собакам хвіст і вуха, використовувати диких тварин у цирках, продавати цуценят і кошенят, виставляючи їх у вітринах зоомагазинів тощо.
Читайте також: У Чернівцях безпритульних собак, які кусають людей, передаватимуть зоозахисникам - Артем Жук
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами