З його приходом календарний рік отримує додатковий день, а всі ми – привід замислитися, що ж він означає і як може вплинути на наше життя.
Якщо вірити численним приказкам та прикметам, то високосний рік може принести чимало бід. З давніх-давен вважалося: для того, щоб спробувати уникнути цього, слід дотримуватися ряду встановлених заборон. Найбільш небезпечним в цей рік вважається 29 лютого, день, який буває лише раз на чотири роки.
Предки вірили: саме в цей день імовірність того, що погані забобони збудуться значно вище і наслідки страшніше. Серед найбільш поширених прикмет слід виділити такі:
- не можна починати щось нове (особливо, починати будувати будинок або лагодити щось);
- не можна здійснювати важливі покупки або угоди.
29 лютого – особливий день року, і більшою мірою для тих, хто народився в цей день.
Сьогодні люди, народжені 29 лютого, вважають себе такими ж особливими, як і цей день. Адже ймовірність з'явитися на світ саме в цей день дорівнює 1: 1461. Виходить, що в світі є близько чотирьох мільйонів чоловік, чия дата народження офіційно зареєстрована 29 лютого. Найбільш дискусійним питанням – як святкувати День народження в інші три роки, коли 29 лютого «випадає».
Німецький професор Хайнріх Хемме навіть винайшов «календар» святкування Дня народження для тих, хто народився в цей особливий день. На його думку, день святкування залежить від години народження. Ті, хто народився в перші години після півночі, можуть відзначати день народження 28 лютого. Для тих, хто народився ближче до півночі 1 березня, краще відзначати день народження 1 березня. Ті ж, хто народився в першій половині дня (від 06:00 до 12:00), перші два роки справляють день народження 28 лютого, а третій рік – 1 березня. Для тих, хто народився другій половині дня (від 12:00 до 18:00), графік святкування наступний: перший рік – 28 лютого, а наступні два – 1 березня.
Джерело: УНІАН
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами