Цікаво, що День дарування книги започаткувала в США Еммі Бродмур, син якої запитав, чому немає такого дня, коли всі дарують один одному книги. Американці вдалося створити чудову традицію, яка вже набула світового масштабу, пишуть Українські новини.
"Шоколадні вірші про кохання"
Книга – талісман для закоханих. До неї увійшли вірші поетів кількох поколінь – поруч із текстами Віктора Неборака і Тараса Федюка вірші Маріанни Кіяновської, Галини Крук, Мар’яни Савки, Дмитра Лазуткіна і молодших – Романа Рудюка, Ірини Шувалової та зовсім молодих – Марусі Весни, Соломії Савки. Загалом – 17 авторів.
"Їсти, молитися, кохати" Е. Гілберт
Надзвичайно щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману – письменниця Ліз – розчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.
"Великий Гетсбі" Ф. Скотт Фіцджеральд
Роман "Великий Гетсбі" - відмінний приклад любові у класичному розумінні. Це одне з кращих творів літератури всіх часів. Оповідання можна продовжувати нескінченно, сюжет дуже розумний, глибокий, а любов - справжня.
"Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя", Мері Турелл Сьодерберг
Данці вміють знайти затишок в кожному куточку будинку та відчути радість моменту. Хюгге – це затишок по-датському. Книга наповнена повсякденними порадами, рецептами традиційних страв та дуже душевними ілюстраціями, які дозволять вам жити в стилі хюгге цілий рік.
"Теплі історії до кави", Надійка Гербіш
"Герої цих історій – прості жителі звичайних містечок, загублені, знайдені, закохані, замислені, умільці надихати й такі, що за клапоть натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави – хоча, що тут казати – вони готові ділитися своєю кавою й просто так. Вони щирі й справжні: пестять своїх котів, їздять на велосипедах, приймають гостей, печуть пиріжки й відсилають листівки, слухають вуличних музикантів і малюють маршрути на поторсаних картах. А ще у кожного з них є старі, улюблені горнятка, на дні яких і збереглися ці історії."
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психолог порадила, якими мають бути подарунки на День Валентина
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами