Для пацієнтів тут створили комфортні умови: капітально відремонтовані приміщення, новітнє обладнання, операційний блок оснащений найсучаснішим обладнанням, посилене спеціальне харчування, висококваліфіковані, досвідчені лікарі. Також Буковинський онкоцентр єдиний медзаклад в області, який має статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
«Ми орієнтуємось на пацієнтів і створюємо такі умови, щоб люди, які потрапили до нас, відчували себе комфортно, безпечно та отримали якісні послуги діагностики та лікування», - розповідає генеральний директор ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр Ігор Малишевський.
За словами гендиректора, онкологія потребує комплексного підходу лікування і не завжди розпочинається з операції. Саме тому в Центрі працює єдина в Чернівецькій області мультидисциплінарна комісія, яка складається з найбільш фахових і професійних фахівців різного профілю (лікаря хірурга-онколога, хіміотерапевта, лікаря-радіолога, променевого терапевта тощо), які визначають тактику лікування індивідуально для кожного пацієнта.
На сьогодні Буковинський Онкоцентр має потужну команду досвідчених хірургів та анестезіологів, які здійснюють операції, як з онкологічною патологією (злоякісною) так і з доброякісною патологією, що раніше не виконувались на теренах нашої області.
Це надскладні оперативні втручання на підшлунковій залозі, печінці, органах заочеревинного простору, реконструктивно-пластичні втручання з використанням мікрохірургічних технологій, які дозволили вперше на Буковині виконати повне відновлення раніше видаленої молочної залози за допомогою трансплантації власних тканин, операції на органах сечовивідної системи та гінекологічні операції різного рівня складності та багато інших.
Крім того, для Онкоцентру придбали надсучасне обладнання для лапароскопічних втручань, команда лікарів все більше надає перевагу малоінвазивній хірургії, що зменшує тривалість перебування пацієнта в стаціонарі, забезпечує зменшення післяоперативних ускладнень, больового синдрому і швидке повернення до нормального, повноцінного життя.
«Безсумнівно для безперервного розвитку та вдосконалення ми всебічно сприяємо розвитку працівників нашого Центру. Так, наразі Буковинський клінічний онкологічний центр бере участь в транскордонному проєкті «Підвищення якості медичних послуг у прикордонному регіоні Румунія-Україна» (2SOFT/4.1/43). Проєкт впроваджується ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр», а партнером виступає Сучавська повітова рада (Румунія).
Завдяки допомозі Європейського Союзу в рамках спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020» лікарям Буковинського клінічного онкологічного центру буде забезпечено стажування в кращих клініках м. Сучава (Румунія), обмін досвідом та вдосконалення знань та навичок», - зауважив генеральний директор ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр Ігор Малишевський.
Загальний бюджет проєкт складає 472 756,00 євро (17 920 766, 42 гривень за курсом Inforeuro), з яких 300 000,00 євро (11 372 103, 00 гривні) фінансуються грантом ЄС.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
На правах реклами
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами