Попри дискомфорт, фахівці радять не відмовлятися від носіння засобів особистої гігієни. Під час температури +30° і літньої вологості повітря темпи розповсюдження інфекції знижуються приблизно вдвічі, але засоби індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції вже-таки захищають від того ризику, який залишається, пише ІА АСС з посиланням на Факти.
Це жахливо з точки зору комфорту, проте це єдиний бар’єр, який вберігає нас від інфікування. На вулиці або на природі можна знімати маску, проте в транспорті або в тісних приміщеннях це робити не рекомендується, – каже інфекціоніст, консультант з управління змінами Вадим Арістов.
Отримуйте новини в Telegram
У спеку медичні маски можна замінити бавовняними, з ними легше дихати. Вони у два-чотири рази гірше захищають, ніж звичайні маски. Однак захист все ж є, – доповнює Вадим Арістов.
Таку маску можна пошити зі старої футболки або наволочки, однак не рекомендується купувати легкі китайські маски.
«Головне, щоб це не були легкі синтетичні маски, тому що вони не мають захисних властивостей. Вони призначені для захисту від пилу, а не від інфекцій», – коментує Вадим Арістов.
Читайте також: Подорожі під час карантину: МОЗ випустило рекомендації
Прихід літа не означає, що вірус відступив, підсумовує фахівець. Від коронавірусу людину може захистити не погода, а лише її власна поведінка і звички.
Під час карантину фахівці радили українцям носити медичні маски, які зменшують ризик поширення коронавірусу. Навесні їх рекомендували носити всюди. У червні Всесвітня організація охорони здоров’я переглянула свої рекомендації щодо цього питання і радить носити засоби індивідуального захисту у громадському транспорті і магазинах.
Також маски повинні носити всі медики, незалежно від того, контактують вони з хворими на коронавірус чи ні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами