Зміни, внесені до постанови № 76 щодо бронювання військовозобовʼязаних на період мобілізації та на воєнний час, передбачають, що звернення підприємств, установ та організацій стосовно визначення їх критично важливими розглядатимуть до 10 робочих днів.
Водночас для визнання підприємств критично важливими (тими, що дають право на бронювання співробітників), вони мають відповідати щонайменше трьом критеріям із семи, які визначив уряд.
Зокрема до переліку критеріїв входить: відсутність заборгованости зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ), наявність важливого значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади, резидентство в «Дія.City», сума надходжень в іноземній валюті, не враховуючи кредити та позики, має перевищувати €32 млн.
Отримуйте новини в Telegram
Окремим підприємствам, наприклад зі сфери паливно-енергетичного комплексу, достатньо відповідати щонайменше двом критеріям. Також відтепер двох критеріїв достатньо підприємствам ветеринарної медицини та казенним підприємствам пробірного контролю.
А ще зміни передбачають, що суми ЄСВ враховуватимуться для визначення підприємства критично важливим. Це передбачає сплату підприємством протягом звітного податкового року податків, зборів, платежів на суму понад €1,5 млн.
Уряд обіцяє застосовувати єдиний підхід до визначення кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню і працюють в органах місцевого самоврядування та в державних органах.
Читайте також: Матимуть «бронь» для працівників: на Буковині визначили 5 критично важливих підприємств
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами