За його словами, враховуючи потреби і запити української армії, у 2023 році на цей сегмент має бути спрямовано близько 20 млрд грн.
На переконання командувача, застосування безпілотних літальних апаратів значно розширюють можливості розвідки в цілому: «З повітря можна добре відстежувати бойовий порядок противника, виявити, як кажуть у війську, “жирні” цілі, по яких потрібно негайно нанести вогневе ураження, передаючи цю розвідувальну інформацію, відповідно, на засоби вогневого ураження».
Отримуйте новини в Telegram
Наєв зазначив, що це дуже великий крок уперед, оскільки безпілотний літальний апарат може виконувати завдання, не наражаючи на небезпеку екіпаж, який керує його діями у повітрі.
«У такий спосіб масове застосування безпілотних літальних апаратів дасть змогу більш швидко просуватися під час наступальних дій, а також істотно знизить бойовий потенціал противника та повністю зможе змусити його не проводити наступальні дії на тих чи інших напрямках, – підкреслив генерал-лейтенант. – Таким чином, ми бережемо людські життя наших воїнів та нищимо ворога на тих відстанях, які дозволяють нам це робити».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами