Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти. Проєкт презентували його розробники із всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine, про це пише ІА АСС з посиланням Укрінформ.
Наші новини є у Facebook
Мапу створили з метою допомоги українцям під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини, і головне – щоб пункт здачі працював, розповіла президентка молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.
«Ми створили національну мапу пунктів прийому вторинної сировини – це жива платформа, яка дозволяє в лічені секунди, по-перше, знайти пункт, по-друге, додати пункт, якщо його немає на мапі, й відкликати пункт, якщо він уже не працює», - наголосила вона.
До 2023 року планується максимально покрити карту України точками приймання, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.
Читайте також: У Чернівцях на 30% хочуть підвищити тариф на вивезення сміття
Let’s Do It Ukraine – це всеукраїнський молодіжний рух, який протягом 6-ти років активно діє в 24 областях України завдяки співпраці активістів, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, бізнесу та медіа. Організація є частиною міжнародного руху Let’s Do It World, який об’єднує 180 країн та понад 30 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами