«Укрзалізниця» організує так званий тактовий рух поїздів між Львовом та Києвом — потяги між цими містами відправлятимуться щогодини. Про це повідомила кореспондентка hromadske, пише МА АСС.
Поки тактовий рух запроваджують на найпопулярнішому напрямку Київ — Львів — Київ.
«Ми подивимося, як це вплине на місцевий потік, який буде результат для пасажирів. Якщо ця механіка зайде, що називається, то, звичайно, будемо поширювати його на інші напрямки», — сказав голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський.
Поїзди курсуватимуть за стабільним і повторюваним розкладом — щогодини. Переважна більшість поїздів їздитимуть цілорічно із кількома винятками для «позапікового» періоду.
Перцовський розповів, що в УЗ також розглядають ініціативу, аби пасажир, який спізнився на свій рейс, міг сісти на наступний за тим же квитком.
Отримуйте новини в Telegram
Таку практику вже запровадили під час масованих обстрілів, коли пасажирам дозволяють протягом тієї ж доби поїхати потягом аналогічного сполучення. А втім, як це може працювати з тактовим рухом — поки невідомо.
«В Європі ти взагалі можеш взяти квиток, який не прив'язаний до часу. Це в нічному сполученні, мабуть, буде складно реалізувати. А в денному спочатку ми думаємо, що ми з цим можемо поекспериментувати. Це ще не впроваджено […] Але що важливо: на сьогодні є розуміння, що кожної години є можливість до Львова їхати», — зазначив Перцовський.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
