Автором петиції виступив активіст Сергій Стерненко. Він пропонує президенту Володимиру Зеленському невідкладно ініціювати засідання РНБО щодо мовлення каналу «Наш».
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Детектор Медіа.
«З метою захисту національної (та інформаційної зокрема) безпеки України, а також для протидії поширенню антиукраїнської пропаганди в інтересах держави-агресора, прошу президента України невідкладно ініціювати на засіданні Ради національної безпеки та оборони питання про застосування санкцій проти телеканалу НАШ з подальшим припиненням його мовлення на території України», – говориться в тексті петиції.
Поточний статус петиції – «очікує на розгляд». Відтепер протягом трьох робочих днів після набрання потрібної кількості підписів ОП повинен повідомити про початок розгляду, який має бути здійснений не пізніше ніж протягом 10 робочих днів після цього повідомлення.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Телеканал «Наш» вийшов в етер 7 листопада 2018 року, його власником на той час був батько народного депутата Євгена Мураєва, Володимир Мураєв. «Наш» розпочав тестове мовлення на супутнику і в кабельних мережах на базі нішевого жіночого телеканалу «Максі-ТВ» (ТОВ «Наша Прага»).
Телеканал перезапустили в грудні 2019 року на базі нової ліцензії та нової юридичної особи ТОВ «Наш 365».
У 2021 році перемовини з Євгеном Мураєвим щодо купівлі мовника вів олігарх Вадим Новинський. Однак пізніше Новинський офіційно вийшов з перемовин щодо купівлі каналу. Напередодні заяви Новинського Мураєв повідомив, що передає управління мовником трудовому колективу.
З 10 червня 2021 року генеральним продюсером телеканалу є медіаменеджер та політтехнолог Володимир Грановський.
У 2021 році Нацрада призначала низку перевірок мовника, а також звернулась до ОАСК щодо анулювання ліцензії «Наш 365» на підставі рішення про результати позапланової безвиїзної перевірки.
25 листопада 2021 року Нацрада призначила перевірки каналу через расистські заяви Євгена Мураєва в етері мовника. Однак «Наш» подав позов до Нацради через призначення позапланової перевірки.
Загалом потягом 2021 року до ОАСК надійшло понад 20 позовних заяв щодо оскарження рішень Нацради про призначення чи результати позапланових безвиїзних перевірок телеканалу.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами