У широкий прокат вийшов фільм Темна вежа знята режисером Ніколаєм Арселем екранізація однойменного циклу письменника Стівена Кінга.
Поки критики сперечаються, вдалою чи провальною стала спроба перевести на кіномову книгу "короля жахів", а шанувальники творчості Кінга порівнюють оригінал з фільмом, пропонуємо згадати десять кращих екранізацій культового автора, складених за рейтингами сайту Rotten Tomatoes .
Керрі, режисер Брайан де Пальма (1976)
Страхітливий погляд на надприродні сили, жорстокість в школі і підлітковий страх - фільм приніс нам одну з найбільш пам'ятних і тривожних сцен в історії кіно.
Залишся зі мною, режисер Роб Райнер (1986)
Мудрий, ностальгічний фільм, в якому записаний голос Стівена Кінга і відображені труднощі дорослішання.
Втеча з Шоушенка, режисер Френк Дарабонт (1994)
Захоплююча тюремна драма з чутливим наповненням і чудовою акторською грою.
Мертва зона, режисер Девід Кроненберг (1983)
Об'єднує напружену режисуру Кроненберга і багату гру Крістофера Уокена для створення однієї з найсильніших адаптацій Стівена Кінга.
Мізері, режисер Роб Райнер (1990)
Показує видатну гру Джеймса Каана і Кеті Бейтс. Цей напружений і лякаючий фільм є однією з кращих екранізацій Кінга на сьогоднішній день.
Сяйво, режисер Стенлі Кубрик (1980)
Хоча фільм і відрізняється від роману Стівена Кінга, це страшна подорож в безумство, прикладом якого є незабутній поворот від Джека Ніколсона.
Долорес Клейборн, режисер Тейлор Хекфорд (1995)
Кеті Бейтс знову доводить, що є прекрасним оповідачем романів Стівена Кінга в цьому поступово лякаючому трилері.
Зелена миля, режисер Френк Дарабонт (1999)
Хоча і трохи довге кіно, критики кажуть, що це поглинаюча, емоційно потужна екранізація.
1408, режисер Майкл Гафстрем (2007)
Спираючись на психологічну напруженість, а не відверте насильство та кров, це справді кричущий трилер з Джоном К'юзаком у головній ролі.
Імла, режисер Френк Дарабонт (2007)
«Імла» — американський фільм жахів режисера Френка Дарабонта, знятий по повісті «Туман» Стівена Кінга. Сценарій також був написаний Дарабонтом, який ще з 1980-х років мріяв перенести повість на великий екран. Кінг не був проти похмурішого закінчення «Імли» Дарабонта, яке відрізняється від закінчення самої новели.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами