Китай розпочав набір фахівців до планетарних сил оборони через астероїд 2024 YR4, який має 2,2% шанс зіткнутися з Землею у 2032 році. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на УНН.
Державне управління з науки, технологій і промисловості в інтересах національної оборони Китаю (SASTIND) цього тижня розмістило в Інтернеті оголошення про вакансії, в яких ідеться про пошук молодих і цілеспрямованих випускників, що спеціалізуються на аерокосмічній техніці, міжнародному співробітництві та виявленні астероїдів.
Кампанія з набору проходить на тлі зростаючої уваги до астероїда, який з низькою, але зростаючою ймовірністю може зіткнутися із Землею протягом семи років. Астероїд 2024 YR4 перебуває на верхніх позиціях списків ризиків Європейського та Американського космічних агентств, і минулого тижня аналітики підвищили свою оцінку ймовірності його зіткнення із Землею з 1,3% до 2,2%.
Консультативна група ООН з планування космічних місій, до якої входять країни з космічними програмами, включно з Китаєм, регулярно зустрічається для обговорення заходів реагування. В оголошеннях, опублікованих у WeChat раніше, було вказано 16 вакансій у SASTIND, зокрема три для нових «планетарних сил оборони».
Описи роботи, що додаються до оголошень, припускають, що сили будуть зосереджені на міжнародному співробітництві та на розробці систем для нових і експериментальних технологій.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Вакансії планетарних сил оборони описуються як «дослідження з моніторингу та раннього попередження навколоземних астероїдів», і потрібні випускники зі ступенем магістра або вище, зі спеціалізацією в астрофізиці, технологіях дослідження Землі та космосу, а також аерокосмічній науці та техніці. Аерокосмічний сектор Китаю розвивається, і незрозуміло, чи був набір співробітників повʼязаний з астероїдом.
Китай також готує власний тест з перенаправлення астероїда на дрібнішого астероїда під назвою 2015 XF261, що має відбутися у 2027 році. Однак Гаррісон Агруса, планетолог з Обсерваторії Лазурного берега, заявив, що існують побоювання щодо невеликого розміру астероїда, на який націлився Китай.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами