Щодня вони ризикують власним життям, щоб врятувати життя інших. Вони не шкодують себе, бо розуміють: не мають права на помилку. Вони працюють і на сході України. Чернівецькі дснсники відзначають сьогодні професійне свято – день рятівника.
Вадим хотів бути пожежником ще змалку. Його батько та дідусь понад 40 років рятували життя людей. Цього року рятувальник і сам відзначив 21 річницю роботи у ДСНС. У професійне свято згадує один із перших найважчих викликів.
Вадим Водзинський, полковник служби цивільного захисту: «Горів тоді олійно-жировий комбінат. Пожежа була досить складна, туди було залучене все місто Чернівці для гасіння цієї пожежі. Погасили».
Сергій Панчишин працює у інженерному відділенні ДСНС 4 роки. У 2014-му поїхав у зону бойових дій. Там разом із колегами він облаштовував оборонні рубежі та укриття для особового складу і техніки.У зоні АТО загалом був шість разів.
Сергій Панчишин, начальник інженерного відділу: «Не було страшно, просто перший раз, коли ми їхали, то було не тривога, а цікавість, бо ми не знали ,куди ми їдемо. Здебільшого було переживання. З одної ситуації, там краще, там дружніше, там більш колективніше. А тут спокійніше»
Рятувальники кажуть: робота в них - ризикована, сил забирає чимало, та й техніки не завжди вистачає. Попри усе, щодня про безпеку буковинців на своєму посту дбає 800 надзвичайників.
Вадим Водзинський, полковник служби цивільного захисту: «Я з високою впевненістю можу сказати, що рятувальники Буковини готові на реагування будь-якої події на території нашої області, і, якщо треба, ми можемо допомогти навіть іншим областям».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами