Різдвяне пряничне містечко відкрили у Чернівцях волонтери. Смачні будиночки з імбирно-медового тіста випікали не лише професійні кондитери , а й школярі. Згодом будиночки планують продати з аукціону, а за виручені кошти волонтери хочуть придбати подарунки та вручити у День святого Миколая своїм маленьким підопічним.
Кілька тижнів карантину у школі не минули даремно для 12-річного Михайла. Хлопець за цей час удома приготував ось такий архітектурно-кондитерський шедевр. Міська ратуша в хлопчика вийшла, як казковий будиночок.
Михайло Максимюк, учасник виставки «Казкові Чернівці»: Тут вхід, багато вікон, я не робив дах, бо воно могло обвалитись . І ще ялинки на даху я зробив, щоб було різдвяно.
Усі імбирно-медові пряничні будиночки - варті уваги, помітно, що автори добре потрудились, каже професійний кондитер Богдан Гуцуляк.
Богдан Гуцуляк, кондитер: Найголовніше, що вони зроблені з любов’ю. Якщо він яскравий – трохи кривенький, але зроблений із любов’ю.
Сам кондитер приніс на виставку карусель. Усе в солодкому витворі – символічне, запашне та їстівне.
Вам буде цікаво: На проведення святкувань міська рада виділила гроші п'ятьом організаціям
На виставці-конкурсі «Казкові Чернівці» - понад півсотні пряничних будиночків. В такому містечку голодним не зостанеться ніхто, жартують організатори-волонтери.
Катерина Пономарьова, волонтер: Це не лише для туристів, це не лише, щоб заробити кошти. Це для того, щоб об’єднати родини. Коли родина удома пече разом пряниковий будиночок, вдома смачно пахне – родина об’єднується.
За кілька днів волонтери продаватимуть будиночки з аукціону, а за вилучені кошти придбають подарунки для своїх маленьких підопічних. Торік у день Миколая ощасливили майже півтисячі дітей.
Читати ще: Чим порадувати дітей: бюджетні подарунки до дня Святого Миколая
Катерина Пономарьова, волонтер: Цього року в нас стало більше підопічних, близько 800. У нас діти загиблих, також ми вітатимемо всіх діток інвалідів АТО, по області та місту, в нас діти переселенці, також вітатимемо дітей, які проходять лікування у псих лікарні.
Що хочуть отримати в подарунок від святого, дітлахи традиційно можуть попрохати у листі, обов’язково вказавши свої добрі справи за рік.
Андрій, помічник Святого Миколая: Я виконую роль помічника Святого Миколая, щоб він вчасно отримав листи та встиг до кожної дитини. Обов’язково слід вказати, які він добрі справи робив упродовж року.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами