Про це повідомила правозахисниця мешканців Тетяна Шепелько. Суди стосовно забудови на Шетицького тягнуться ще із 2016 року.
- Це означає, що забудовник до кінця наших з ним судів не зайде на будівництво. А міська рада та її представники мають серйозно замислитись, що вони роблять і на кого працюють, - зазначила Т.Шепелько.
Нагадаємо: Спершу в проекті забудовника, який володів землею у шість сотих на Шептицького 7, передбачалась реконструкція існуючої споруди проектно-кошторисного бюро. Цей проект і затвердили свого часу чернівецькі чиновники. Але згодом інвестору вдалось розширити земельну ділянку до 15 сотих, на проекті забудови з’явилось вже 2 об`єкти .
- Це колишня триповерхова будівля проектно-кошторисного бюро побуту. На сьогодні в нас з’явилось чомусь вже два об’єкти , які затверджені на рівні Києва. Це перша будівля, яка має реконструюватись на Шептицького і ще одна – сім поверхів з підземним паркінгом на території колишнього майданчика, - таке ще у 2016 році розповіла Олена Пушкова, керівниця відділу охорони культурної спадщини міської ради.
Немає вивченого впливу будівництва на оточуючу забудову. Це мало б бути прописано в містобудівних умовах до початку виконання будівельних робіт. Цього зроблено не було. Ще не так давно була схожа ситуація по Гонти, 20. І тільки від того, що пішла важка техніка, почали сипатись будинки.
Тож мешканці навколишніх будинків звернулись за допомогою до правозахисників. Люди вимагали через суд скасувати містобудівні умови.
Хронологію подальшого розвитку подій ІА АСС розповіла правозахисниця Тетяна Шепелько.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами