Чернівецький благодійний фонд "Кращим Бути" оголосив про початок збору заявок на отримання гранту, про це у коментарі ІА АСС розповіла Оксана Лелюк, виконавча директорка благодійного фонду.
"Благодійний фонд "Кращим Бути" підтримує ініціативи, які направлені на розвиток міста та особистості. Фонд створили у 2016 році, а у 2017-му вже перемогли перші проекти. Цьогоріч це вже четвертий конкурс на отримання гранту, сума якого - 500 тисяч гривень. На кошти гранту може бути реалізований як один проект, так і декілька", - зазначила Оксана Лелюк.
Вона також додала, що подавати заявки на отримання гранту можуть не лише громадські організації, це може зробити будь-яка людина, яка заповнить заявку та матиме цікаву пропозицію, не залежно від віку.
"Подані на конкурс заявки розглядають члени благодійного фонду та вирішують, які з них найпотрібніші. Запропоновані на конкурс проекти не мають перекликатися з обов'язками міської ради. Це можуть бути освітні проекти, культурні, урбаністичні, патріотичні та інші", - розповіла Оксана Лелюк.
Заявки на отримання гранту приймають до 1 березня.
За чотири роки існування благодійного фонду "Кращим Бути", вдалося реалізувати низку проектів, які відрізняються наповненням та поєднані цікавими ідеями, важливістю для суспільства, йдеться на Фейсбук-сторінці фонду.
- "Соловей співає. Доки голос має", керівниця проект Леся Воронюк. Автори стрічки проаналізували мовну ситуацію, досліджують значно глибші причини і наслідки нинішньої конфронтації довкола української мови.
- "Наукові пікніки", керівниця проекту Бойчук Богдана. Проект направлений на популяризацію природничих наук (математики, фізики, хімії, біології, астрономії), створення умов для творчого розвитку особистості та інтелектуального самовдосконалення молоді
- "Створення можливостей для комунікації, навчання та дозвілля для літніх людей – "Бумеранг", керівниця проекту Ярина Біла. Проект спрямований на взаємодію літніх людей місцевої громади з молоддю для побудови та налагодження діалогу поколінь.
Читайте також: Перше у Чернівцях відділення невідкладних станів створюють за кошти гранту (ФОТО)
- "Зайчик-Нестрибайчик та його смілива мама", керівниця проекту та авторка Оксана Драчковська. Казка розповідає про щоденну боротьбу особливого хлопчика та про те, як варто не здаватися та радіти життю.
- Спортивна підготовка та військово-патріотичне виховання молоді (патріотично-вишкільний табір "Добринівці", керівник проекту Паращук Олександр.
- Проект "Велика мала книга", керівниця проекту Наталія Куконіна, у 2019 мав гарне продовження – видана збірка казок "У пошуках екомонстриків", автором якої була Алла Чобан та діти шкіл міста.
"Якщо у вас є заповітна мрія втілити проєкти, які будуть сприяти розвитку міста, суспільства, людей, дітей в Україні - поспішайте заповнювати заявку на сайті bestbe.cv.ua", - повідомляє благодійний фонд "Кращим Бути".
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами