Обрання керівника комп`ютерно-технічного відділу міськради завершилось скандалом
Ціна питання, хто очолить відділ комп`ютерно-технічого забезпечення міської ради – вища , ніж просто зарплатня керівника, вважають журналісти ІА АСС.
Завдання та функції відділу - відповідальність за усе програмне забезпечення, збереження інформації виконавчих органів, підрозділів і відділів міської ради, систему голосування, усі відомості про голосування та рішення депутатів – саме це може стати відповіддю на протистояння двох кандидатів на конкурсі «промерського» - Тетяни Лебухорської та «продепутатського» - Андрія Олійника, про що свідчить коло людей, які стали на підтримку кожного із них та зі слів опонентів цих кандидатів.
Один із кандидатів на посаду керівника відділу комп`ютерно-технічного забезпечення Андрій Олійник розкритикував процедуру обрання та наразі готує свій позов до суду з оскарженням дій членів комісії та результатів конкурсу, заявивши, що конкурс готувався під наперед визначену кандидатуру – Тетяну Лебухорську:
«Перевірив на собі,- конкурси на заміщення вакантних посад - то фейк.. Переможець визначений наперед..Комісії байдуже на порушення законодавства, як під час оголошення конкурсу, так і під час оцінювання кандидатів, зокрема,- щодо відповідності освіти посаді, а це є базова вимога.. На кого зверху вказали - за того руки підняли.. Подав заяву на участь у конкурсі. Маю профільну освіту - комп'ютерні системи і мережі, досвід відповідний є, на сайті міськради є положення про цей відділ (http://chernivtsy.eu/…/informatsiya-…/polozhennya-pro-viddil). Прийшли ми на вказаний час в міську раду.. Нас четверо... Профільна освіта є в трьох кандидатів з чотирьох.. в четвертого - економічна, що, знову ж таки, де-юре, не відповідає типовим професійно-кваліфікаційним характеристикам посадових осіб місцевого самоврядування, та і з положенням про відділ не кореспондується.. І що ви думаєте? Правильно.. Виграє людина, яка має непрофільну освіту і де-юре просто делигітимізує відділ відповідно до положення..»
Читати ще: Ігор Буркут: примітивне політиканство у міській раді
Тетяна Лебухорська прокоментувала ІА АСС вищезгадані звинувачення: «Як учасник конкурсу на заміщення вакантної посади, я керувалася оголошенням про проведення конкурсу. Подала ті документи, які були наведені в переліку і у вказані терміни. Я не берусь трактувати законність чи незаконність того чи іншого рішення, дії..
Але я знаю інше - якщо я, як громадянин, бачу можливість потенційного порушення законодавства, то мій обов'язок зробити все, щоб попередити це порушення. Якщо кандидат на посаду говорить про свої особисті пріоритети законності та прозорості, то він, як свідомий громадянин, мав можливість змінити ситуацію завчасно - повідомити конкурсну комісію, або принаймні уточнити у конкурсної комісії необхідність подання, наприклад, посвідчення про знання державної мови, обгрунтувавши свою позицію відповідними нормами законодавства. Тоді було б зрозуміло, що людина справді дбає про виконання закону. Тож на мою думку, дана дія мала абсолютно іншу, аніж встановлення законної справедливості та забезпечення конкурентного відбору, мету.
Коротко про себе - я магістр економіки, маю економічну освіту, більш ніж десятирічний досвід роботи у сфері ІТ, досвід викладацької та управлінської діяльності, десятки успішно завершених тренінгів з належного врядування, електронного врядування та управління. Мою фаховість та компетентність міг і може оцінити кожен шляхом перегляду відеозапису конкурсу, порівняти з іншими учасниками та зробити висновки самостійно. Якраз це і робила конкурсна комісія - оцінювала не документи, а професійні якості кандидата. Конкурс показав, хто з кандидатів якими категоріями мислить, наскільки розуміє повноваження відділу та керівника відділу, який підхід до горизонту планування та рівня заглиблення у проблематику використовує, як комунікує. Для мене це ті критерії, якими б я керувалася при виборі людини на керівну посаду. Саме на керівну. Я не хочу давати публічну оцінку жодному з кандидатів, бо це може зробити кожен самостійно.
Але я знаю, що мій досвід, професіоналізм та освіта дозволяють ефективно працювати на посаді керівника відділу КТЗ. І я готова до того, щоб служити територіальній громаді міста на цій посаді.»
Керівник управління юридичного відділу міської ради Олександр Шиба, вважає, процедура обрання керівника відділу комп`ютерно-технічного міськради є правомірною:
«Ми застосовували саме ту постанову, яка на сьогодні є чинною і не передбачає цього сертифікату, про які говорили на засіданні Андрій Олійник та депутат Богдан Ковалюк, тому ми й вимог таких не ставили. Конкурс пройшов у відповідності до положення, а те, що була спроба зробити публічне засідання, ми вважаємо, що це так само є намаганням порушення процедури, бо для того, аби уточнити кваліфікацію і фах претендента, член комісії має право поставити запитання, а не інші, сторонні люди. Депутати, які прийшли підтримати Андрія Олійника, чинили тиск на членів комісії», - зазначив чиновник міської ради.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами