Сьогодні, 17 жовтня, відбулась селекторна нарада щодо надання послуг санаторно-курортного лікування учасникам антитерористичної операції, особам з інвалідністю, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Окрім того, порушено питання ефективного використання бюджетних коштів, передбачених на оздоровлення осіб зазначених категорій.
Від Чернівецької області у заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Савкін.
Під час селекторної наради відзначено, що Чернівецька область серед лідерів регіонів України з професійної адаптації учасників АТО .
У ході заходу наголошено, що в Чернівецькій області на обліку перебуває 4387 учасників антитерористичної операції. Відповідно до поданих заяв до органів соціального захисту населення у 2017 році санаторно-курортного лікування потребував 370 учасників АТО антитерористичної операції та 1 супроводжуюча особа, з них 358 учасників бойових дій, 12 осіб з інвалідністю та 1 особа для супроводу. Загальна сума коштів виділених державою на зазначені цілі становить 1 138,4 тис. грн.
Станом на 12.10.2017 з санаторно-оздоровчими закладами за вибором учасників АТО підписано 78 тристоронніх угод на лікування, за якими проліковано 51 особу, з них один інвалід війни, та проходять лікування 27 учасників бойових дій, що становить 43% від запланованого. Санаторно-оздоровчим закладам за надані послуги перераховано 319,9 тис. грн.
Окрім того, 93 учасники бойових дій в АТО вже обрали для себе санаторно-курортний заклад та визначилися з датою заїзду в санаторій на осінь. Місцевими органами соціального захисту населення отримано гарантійні листи про зобов’язання обраних санаторіїв прийняти на лікування учасника АТО в обраний ним термін для подальшого укладання тристоронньої угоди.
Всього скористалися правом на санаторно-курортне лікування та забронювали путівки 170 учасників бойових дій в АТО (з 170 запланованих) та 1 особа з інвалідністю, 1 особа з інвалідністю ще не визначилася з вибором санаторного закладу.
Щодо осіб з інвалідністю, то на Буковині на обліку перебуває 18260 осіб зазначеної категорії, з них 1589 осіб з інвалідністю І групи. Відповідно до поданих заяв до органів соціального захисту населення, в черзі на санаторно-курортне лікування перебували 110 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку і 2121 особа з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, з них 431 особа з інвалідністю 1 групи.
Станом на 01 жовтня 2017 з санаторно-оздоровчими закладами підписано 118 тристоронніх угод на лікування, за якими проліковано 88 осіб, та проходять лікування 30 осіб. Наразі використали своє право на санаторно-курортне лікування 97 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, з них 26 осіб І групи, 19 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку та 2 особи супроводу. Санаторно-оздоровчим закладам за надані послуги перераховано 642,3 тис. грн. за 88 угодами з 118 укладених на суму 864,4 тис. грн.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами