На 15-й регіональній виставці "Вишиваний дивотвір", яку традиційно організовує чернівецька рукодільна мережа "Санта", цього року був представлений проект "Вишиті сторінки альбому "Взори вишивок домашнього промислу на Буковині" Еріха Кольбенгаєра".
Проект приурочено до 105-ї річниці виходу в світ цього альбому й має на меті вивчення, відтворення і популяризацію традиційних орнаментних і вишивальних технік Буковини як унікальної гілки України, пише "Голос України".
103 учасники виставки - майстри з України, Румунії, Росії - відтворили 75 сторінок унікального альбому в майстерній вишивці. Проект демонструвався в Художньому музеї.
Читайте ще: Топ-5 міфів про українську вишиванку
Міжнародний колективний проект "Вишиті сторінки альбому "Взори вишивок домашнього промислу на Буковині" Еріха Кольбенгаєра зареєстровано у Книзі рекордів України у номінації "Мистецтво, вперше, розмір" як "найбільший вишитий літопис традиційного орнаментального мистецтва Буковини".
Дипломи Книги рекордів України отримали директорка рукодільної мережі "Санта" Одарка Кучерява і голова клубу "Вишиваний дивотвір" Олена Чайка.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами