Наталя Терен приїхала на тестування з Путильщини. Жінка вже близько 30 років працює вчителькою початкових класів у селі Мариничі. Розповідає, що хотіла спробувати свої сили на ЗНО.
«Хотіла побачити на що я здатна, спробувати щось нове, вдосконалитися. Є програма, за якою ми готувалися до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Це знання базових документів, що стосуються освіти, методики викладання, програми державного стандарту, інклюзивне навчання», - розповідає Наталя Терен.
«У роботі з дітьми головне любити дітей і любити свою професію, тоді все буде складатися», - розповідає Галина Нікуліца, вчителька з села Романківці, Сокирянського району.
Освітянка працює у школі 27 років. Каже, що перед ЗНО виконувала пробні завдання, але під час тестування сподівається на свій педагогічний досвід. Жінка розповідає, що погодилася на ЗНО, бо хоче перевірити наскільки володіє сучасними методиками викладання, а також задля свого загального розвитку.
Тестування триває 3 години, освітяни могли взяти з собою лише ручки та паспорти. Пройти ЗНО погодилися 27 вчителів початкових класів Чернівецької області.
«Це пілотний проект, у кожному обласному центрі затверджений пункт тестування. Їх в Україні є 24. Сьогодні добровольці-вчителі, які погодилися брати участь у тестуванні, пройдуть його вперше за правилами проходження ЗНО старшокласниками", - розповідає Оксана П’яста, методист Івано-Франківського регіонального центру, яка проводить тестування у Чернівцях.
Читайте також: Школярі зможуть мандрувати Україною за гроші держбюджету
Результати ЗНО кожному учаснику пришлють на особисту поштову скриньку. У разі успішного складання тестів, вчителі отримають надбавку до зарплатні. ЗНО проходить під патронатом Державної служби якості освіти з метою підтвердження професійної кваліфікації вчителів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами