Торгівля із тротуару перетворилась на справжній хаос, нарікають мешканці Чернівців.
І хоч городяни шкодують селян-пенсіонерів, які торгують власною городиною, дедалі частіше висловлюються, що необхідно впорядкувати це, адже продавці вже не гребують жодними правилами, заїжджаючи бусами із крамом на тротуари. А по собі залишають купи сміття.
Читати ще: Робочий день у вуличних торговців починається тоді, коли інспектор завершує роботу (ФОТО)
«Проспект Незалежності, 113 - Торгівля повним ходом і так кожен вечір. Треба шукати якісь міри впливу та поповнювати бюджет міста», - пише чернівчани Юрій Кузик.
Тим часом, торговці нарікають, що податись їм нікуди. Зізнаються: частину городини беруть в перекупників, дещо вирощують самі. Серед перекупників теж чимало селян-пенсіонерів, які щодня привозять власну городину і молочні продукти. Пенсіонери бідкаються, що це для них єдина можливість додаткового заробітку до пенсії, перераховують безліч причин, чому не торгують у спеціально відведених місцях на ринках. Та й, кажуть, на брак покупців не скаржаться.
"Де от є ринок? Де є місце? Покажіть. – Ганяють вас? - Ганяють. А штраф сплачуєте? - Сплачуємо. У сорок років нікуди не беруть людей. А що мені робити? Красти іти?" - виправдовуються люди.
Читати ще: Фасади в вішаках з одягом і речі з асфальту - стихійна торгівля в Чернівцях
Як повідомив Інформаційному агентству АСС керівник Інспекції благоустрою Сергій Обшанський, місця для торговців городиною не бракує, лише на ринку "Головний" на Ентузіастів у 2016 році створили до 200 додаткових місць.
Чиновник вважає, що стихійними торговцями керує швидше комерційний інтерес. Коли вони розкладаються просто на тротуарі, вірогідність того, що в них щось придбають, зростає.
Інспекція з благоустрою контролює ситуацію зі стихійною торгівлею у місті щодня з 16 до 17 години. Після цього наводити лад має поліція, вважає Сергій Обшанський.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами