Срібний, королівський, золотий, алмазний фазани, пара косуль з дитинчатами, індійські та японські кури, павичі та качки-мандаринки – такий міні-зоопарк влаштував Сергій Волошин. Усі птахи живуть у власних дерев'яних будиночках.
Першим у вольєрі одного з чернівецьких підприємств оселився індійський павич. Птаха одразу ж полюбили за вольовий характер, горду поведінку та майже аристократичну впертість.
- Наш павич дуже чутливий до сторонніх звуків. Почувши чиїсь кроки чи рев мотора, він здіймає неабиякий галас, - розповідає Сергій Якович. – Доглядати за птахом нескладно. Він їсть зерно, траву та яблука. Він без проблем витримує 25-градусні морози, хоча й народився у теплій Індії.
За огорожею гуляє козлик Борька. Його знайшли у лісі кілька років тому. На території підприємства для тваринки зробили великий вольєр із невеличким озером. А незабаром придбали для нього і самочку Катю.
- Вони зустрілися ще зовсім маленькими. Бавилися разом, як дітки, - розповідає про своїх підопічних Сергій Волошин. – А я їх із пляшечки годував – їсти ще не могли самостійно. Коли повиростали, народили нам чотирьох козенят.
На цій же території живуть качки - у маленькому ставку. Птахи із парнокопитними ніколи не сваряться. Не подобається Борці тільки коли до огорожі підходять бродячі собаки. А от коли подивитися на міні-зоопарк приводять дітей, козлик радіє.
Пишається Сергій Волошин і своєю колекцією фазанів. Яскраво-мандаринові, пістряві, як папуги, ошатні королівські та великі мисливські – кожного виду щонайменше по два: самочка і самець.
- Буває, до кліток прилітають дикі фазани, але надовго тут не залишаються, - каже Сергій Якович. – Ми їх не відганяємо, бо в нас для всіх місця вистачить.
Зоолог-аматор уже кілька років практично живе на роботі, бо окрім звичних обов’язків столяра, несе відповідальність за своїх улюбленців. Але для нього це в радість.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами