Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на сайт Чернівецької міськради.
Чернівецька міська рада запрошує книговидавців, представників літературної галузі та всіх зацікавлених долучитися до публічних консультацій щодо участі нашої громади у конкурсі «Книжкова столиця України – 2022».
Книжкова столиця України – це один з трьох почесних річних статусів, який може бути присвоєний територіальній громаді зі спроможністю реалізувати річну програму культурно-мистецьких проектів (портфель ініціатив), спрямовану на промоцію читання та заохочення до купівлі книжок серед різних вікових груп, розкриття потенціалу локацій для проведення літературних заходів, формування попиту на літературні продукти, підтримку професійного розвитку акторів галузі літератури, книговидання та книгорозповсюдження.
Читайте також: Чернівці спробують стати молодіжною столицею України
До 30 березня 2021 року триває подача заявок від територіальних громад, котрі хочуть поборотися за це звання, а також за фінансування проєктів та ініціатив, пов’язаних із промоцією читання і підтримкою місцевих видавців та авторів. Заявником (за умовами конкурсу) може бути виключно орган місцевого самоврядування.
Партнерами проєктів можуть стати юридичні особи всіх форм власності, що зареєстровані не менше, ніж за 2 роки на дату оголошення конкурсу та мають відповідний досвід діяльності у секторі літератури та видавничої справи.
Перемога у конкурсі надає громаді річний статус «Книжкова столиця-2022», а учасникам-партнерам програми
– фінансову підтримку за такими напрямками і форматами ініціатив:
Літературні фестивалі та книжкові ярмарки
Кампанії розповсюдження книжок
Просвітницькі кампанії
Модернізація бібліотек або книжкових просторів
Літературні резиденції
Програми обміну для митців у секторі літератури
Публічні консультації щодо участі громади у конкурсі відбудеться у форматі круглого столу 1 лютого 2021р. о 15 годині у 202 кабінеті Чернівецької міської ради (Центральна площа,
1). Подробиці про конкурсну програму:
Довідково: публічні консультації – це зустрічі членів територіальної громади, що проводяться за ініціативи органів місцевого самоврядування задля підготовки проєктної заявки на конкурсну програму. Публічні консультації можуть відбуватися в різних форматах: воркшоп, фокус-група, круглий стіл, нарада, панельна дискусія, громадські слухання, дослідницька прогулянка, форум-театр, «світове кафе», електронні консультації тощо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами