У Чернівецькій міській раді немає людини, яка стала б об’єднавчим центром, тому конфлікти тепер виникають на зовсім безпринципних питаннях, розповів голова фракції БПП Солідарність Василь Максимюк у програмі Суть Речей на Радіо 10.
Людмила Григорчук: Як вам працюється головою фракції?
Василь Максимюк: Працюється трошки складно. Ви розумієте, що у нас представники двох політичних сил. Коли відбулося висування, то у нас були і представники Блоку Петра Порошенка і Народний Фронт і Удар, Удар не попав до міської ради, а тепер є представник Народного фронту і БПП Солідарність. Враховуючи те, що ми у коаліції у ВР, то ми і тут маємо коаліцію, але бувають досить часто якісь непорозуміння, непогодження у прийнятті того чи іншого рішення, але що мені приємно, що всі хлопці свідомі, ми сідаємо за стіл переговорів, ми знаходимо консенсус у всіх питаннях і ми одним ядром виступаємо на сесіях міської ради. І мені здається, що це помітно, після того, як я став головою фракції. Тому кажу, що важко. Але у нас напрацювалися спільні правила і ми діємо як одне спільне ціле ядро, фракція БПП Солідарність. Враховуючи думки всіх членів фракції.
Людмила Григорчук: А як працюється у сесійній залі? Легко знаходити правильне рішення, адже багато дискуй зараз
Василь Максимюк: Дискусій дуже багато, але я б зараз сказав, що на моє суб’єктивне переконання міська рада наша пройшла точку неповернення у конфлікт, який сьогодні відбувається між міським головою та групою депутатів. І цей конфлікт може виникати на зовсім безпринципних питаннях, тому що і міський голова, і певна група депутатів, які до нього в опозиції, не хочуть, не можуть знайти спільної мови. Я неодноразово говорив, що хтось повинен бути центром рішення, об’єднавчим, таким, який знайде правильне рішення. Враховуючи, що немає секретаря, то тепер має бути таким міський голова. Але він такого бажання не проявляє, на моє власне переконання. Хоч у даній ситуації наша фракція і підтримує міського голову у тих чи інших баченнях, але він не зробив кроків для того, щоб об’єднати чернівецьку міську раду. Коли він вперше був обраний міським головою, 25 травня 2014 року, я пам’ятаю, йому радив екс-мер Федорук і Андрій Садовий, що головне завдання як молодому меру, знайти спільну мову з міською радою. На це Олексій Павлович сказав, що не бачить це основним завданням. «У Садового є приклади боротьби з львівською міською радою, є напрацьований пакет документів, я можу йти на конфлікт з радою». І ми бачимо, що так і є. Ми не сідаємо за стіл переговорів. З приводу цього на останній сесії намагався говорити, ініціювати погоджувальні ради Олександр Пуршага. Останніх півроку такі ради не збиралися.
Читати ще: "Викуп землі у центрі - це моральна відповідальність депутата", - Василь Максимюк
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами