Любов Годнюк депутат чернівецької обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розповіла у програмі "Суть речей" про труднощі роботи майнової комісії
Людмила Григорчук: Ви - голова постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Сама ваша комісія часто змушена приймати важливі рішення щодо кадрових змін. Відчуваєте супротив колективів, чи навпаки, - підтримку отримуєте з їхнього боку?
Любов Годнюк: Дуже важко приймати рішення, бо ми не маємо спільної позиції. У майновій комісії працюють люди, які вже три-чотири скликання є депутатами обласної ради. Є такі люди, які два-три скликання є членами майнової комісії. Є багато непорозумінь з департаментами. Департаменти мають свою думку, а члени комісії мають свою думку. Дехто з них знайомі з керівниками багато років і це чернівецьке єднання, його теж важко подолати, але ми намагаємося робити все, щоб ці рішення були чіткими, чесними, виваженими і моя позиція, це дослухатися до колективу. Хоча іноді колектив – це теж група людей, яким зручно, щоб їх не чіпали і тоді вони готові підтримувати того чи іншого кандидата, який зручний. Не завжди вимогливий керівник, чесний, порядний подобається колективу, але ви знаєте, кожен випадок – це індивідуальний випадок.
Я намагаюся, коли є такі складні ситуації – виїхати на місце, познайомитися з колективом. Побачити оте господарство. Я можу сказати чітко, як голова комісії, мені не соромно за свою роботу. Я побачила дуже багато комунальних закладів Чернівецької обласної ради. Я дуже серйозно підходила до кожної перевірки. Була скандальна історія з Новодністровським ліцеєм з посиленою військово-патріотичною підготовкою. Я особисто була в цьому ліцеї і те, що я бачила, то це найкращі умови інтернатних закладів, на мою думку, але цей заклад не пройшов комісію департаменту освіти. Є такі речі, коли не завжди ми можемо пояснити один одному якісь речі. Особливо, коли керівники очолюють заклад багато років, то певно є такі підводні течії, але я сьогодні не хочу бачити підводних течій, я бачу дітей, які щасливі, розкуті, вільні, які говорять про такі теми, як військово-патріотичне, національне виховання на такому гарному рівні. Бачу умови, де навіть запаху інтернату немає, а є чистий, свіжий дух, тоді мені, як голові майнової комісії, спокійно за таких дітей. Вони виховуються в нормальних умовах. Ті всі вимоги атестаційної комісії, які були зауваження, ми їх зобов’язали виправити.
Найгірший заклад я бачила – це Патологоанатомічне бюро. Це теж скандальна історія. Це жахливо, не можливо передати словами, але мені здається, всі ми в цьому винні, зважаючи на те, що керівник цього закладу – професіонал, насправді, людина, патологоанатом, член асоціації патологоанатомів, всі голови до нас зверталися, але ви знаєте, якщо по залишковому принципу фінансується, то що ми можемо вимагати. Сьогодні призначений новий керівник виконуючим обов’язки і ми поїдемо туди обов’язково.
Зважаючи, що я ще є членом комісії департаменту охорони здоров’я, то медичні заклади є першочергові для огляду, ми обов’язково будемо над цим працювати.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами