31 прикордонний загін імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича створений 1944 року, пише Медіа агентство АСС.
Саме 22 серпня 2018 року Указом Президента України загону присвоїли ім'я генерал-хорунжого Пилькевича Олександра Меркурійовича. Це український військовий діяч, член УЦР, генерал-хорунжий Армії УНР.
Чернівецький прикордонний загін виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України, охорони визначеної ділянки самостійно чи у взаємодії з іншими органами охорони державного кордону. Бійці загону постійно беруть участь у бойових діях на війні.
Отримуйте новини в Telegram
«Дякую ветеранам за досвід та традиції, які ви несли й передавали нам. Бажаю здоров’я та бути з нами в строю. Відчуваємо вашу підтримку. Приємно, що органи влади з нами – ви розумієте нашу потребу та відчуваєте непрості задачі, які виконує наш персонал. Відрадно, що і силовий сектор зараз як один кулак працює. У нас одна мета і спільні завдання. Сектор безпеки в умовах війни - ми разом і спільними зусиллями подолаємо будь-які проблеми.
Прикордонники, кожен з вас виконує складні завдання в непростих умовах. Наші підрозділи з честю та гідністю виконували обов’язки в бойових умовах. Приємно, що у строю героїчні люди, які віддавали здоров'я та час, не боялись і захищали батьківщину. Дякую вам за щоденну працю», - зазначив полковник Євгеній Бабич, начальник Чернівецького прикордонного загону.
Підрозділи прикордонного загону охороняють ділянку державного кордону з Республікою Молдова та Румунією загальною протяжністю 405 км.
Безпосередню охорону державного кордону здійснюють 10 відділів прикордонної служби: «Шибени», «Селятин», «Фальків», «Красноїльськ», «Порубне», «Герца», «Мамалига», «Кельменці», «Сокиряни», «Чернівці» типу А.
Пропуск через державний кордон осіб, транспортних засобів і вантажів здійснюється у 11 міжнародних, 1 міждержавному та 3 місцевих пунктах пропуску.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами