За словами мера, сховища у Чернівцях мають різних власників. Є такі, що у власності держави, обласної адміністрації, міської ради, є укриття, за які відповідають ОСББ та ЖБК, є такі, що у приватній власності, пише МА АСС.
Відповідно до того, кому належать сховища - залежить доступність та стан укриттів.
«Ми всі якоюсь мірою розслабилися, коли чуємо сирени більшість людей не спускається в бомбосховище. Звичайно той, хто відповідальний за сховище може припуститися помилки та не відкрити укриття. Тому хочу зараз нагадати, що за це є кримінальна відповідальність. Якщо хтось десь бачить, що бомбосховище закрите, обов’язково повідомляйте в поліцію. Відкриється кримінальна справа і відповідальні будуть покарані», - зазначив міський голова.
Як розповів Роман Клічук, нещодавно проводили перевірку з ДСНС України. Деякі сховища довгий час не відкривалися і там треба зробити ремонт. Міська влада працює над цим:
«До міської ради постійно надходять скарги щодо неналежного стану укриттів. Є скарги, що укриття в поганому стані, скарги, що їх не відкривають. У зв’язку з цим стресом вже все відкривають, все відремонтують і все буде нормально».
Додамо, загалом у місті 137 сховищ, на балансі міста 72, з них готових до використання - 62. Решта підтоплені ґрунтовими водами, але міська влада працює над усуненням цієї проблеми. Зокрема, вони готові до використання, але не відповідають потрібним стандартам.
В перелік згаданих укриттів не входять сховища садочків, шкіл та лікарень.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами