Чернівецька область наближається до «червоного» рівня епіднебезпеки, - Ляшко
До червоного рівня епіднебезпеки наближаються Чернівецька, Тернопільська, Волинська і Закарпатська області. Детальніше - читайте у матеріалі. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю виданню «Слово і діло».
«Зараз рухається в напрямку червоного рівня епідемічної небезпеки Чернівецька область, потім іде Тернопільська, Волинська, Закарпатська… Тобто ми знову бачимо західну Україну. Хоча в абсолютних цифрах великі цифри у Києві, у Харкові, але з розрахунку на 100 тисяч населення все-таки західна Україна страждає більше. І завантаженість ліжок там більша, і завантаженість ліжок з киснем – більша. Якщо ми побачимо, що буде загроза наднавантаження на систему охорони здоров'я, тоді будемо пропонувати впровадити червоний рівень епідемічної небезпеки в конкретній області», - розповів Віктор Ляшко.
Найгірші дороги, тротуари, водопостачання: за якістю життя Чернівці у кінці рейтингу.
Чернівці опинилися на передостанньому місці серед українських міст за якістю життя та десятком інших параметрів. У кінець рейтингу наше місто опустили найгірші дороги, тротуари, водопостачання та каналізації. Відповідні результати можна побачити у щорічному Українському муніципальному опитуванні, яке провів Міжнародний республіканський інститут.
Дивіться нас на YouTube
Так, рейтинг міст України за якістю життя склали відповідно до індексу оцінки якості обслуговування та послуг у 24 містах України. Серед послуг, що увійшли до переліку оцінювання: тротуари, збір сміття, транспортна інфраструктура, громадський транспорт, дороги, заклади культури, публічні парки та сквери, двори та прибудинкові території, діяльність поліції, екологія, навколишнє середовище, паркування.
«Найвищий показник задоволеності мешканців послугами та комфортом, що забезпечує їм міська влада, у 2021-му отримала Вінниця. За Вінницею розташувався Луцьк, чия економіка насичена грошовими переказами трудових мігрантів з Польщі. Далі йдуть Івано-Франківськ, у якому відбувається істотне зростання зарплат, а також Чернігів, що значно покращив свої показники, та Хмельницький з високою діловою активністю мешканців», - пише видання НВ.
На Буковині призначили керівників чотирьох комунальних підприємств.
Депутати Чернівецької обласної ради під час засідання сесії підтримали призначення на посади керівників чотирьох комунальних підприємств.
Зокрема, директором комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» призначили Людмилу Головченко. Марію Луцюк призначили генеральним директором обласного комунального підприємства «Буковинська книга». Також керівника отримав комунальний заклад «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини», депутати призначили Людмилу Гатрич на цю посаду. А Станіслава Рябого призначили гендиректором підприємства «Буковина-Фарм».
У прийнятих рішеннях зазначають, що голова Чернівецької обласної ради має укласти із призначеними керівниками 5-річні контракти.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами