Придбання товарів у місцях «стихійної торгівлі» можуть обернутися для громадян лихом.
В основному на «стихійних ринках» та вздовж автошляхів реалізується продукція, виготовлена або вирощена в домашніх умовах та господарствах. Жоден з видів такої продукції не проходить лабораторного контролю. Крім того, у жодному випадку не дотримуються умови зберігання, транспортування і реалізації м’ясо-молочної, рибної, рослинної та іншої продукції (відсутні відповідні умови холоду).
Вам буде цікаво: Стихійні ринки ростуть, а чиновники розводять руками, поки люди купують, продаж з асфальту існуватиме
Також відсутня інформація для споживача щодо кінцевого терміну придатності харчового продукту, який потребує спеціальних умов. Така продукція представляє високий ризик для здоров’я і життя людей!
Торгівля з рук у невстановлених місцях є правопорушенням,за яке передбачена відповідальність за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу. Проте жодні адміністративні заходи з рейдовими перевірками не зможуть повністю знищити стихійну торгівлю. На її ліквідацію в першу чергу повинні бути налаштовані мешканці області.
Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області закликає буковинців не купувати продукти харчування та інші товари в місцях стихійної торгівлі, адже це - єдиний правильний спосіб боротьби з відповідним явищем.
Купуючи харчові продукти у «стихійних» продавців, не треба сподіватись в котрий раз на удачу. Рано, чи пізно, стихійний ринок відгукнеться так званим «лікарняним відпочинком».
Читати ще: Стихійна торгівля через «безвихідь» або чому нема ладу на вулиці Ентузіастів
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами