Ще у березні 2017 року 267 голосів набрала електронна петиція №110 про будівництво/облаштування у Чернівцях майданчику для занять екстремальними видами спорту (скейтбординг, BMX, агресив інлайн та кікскутеринг).
- Однак вимоги петиції досі залишаються нереалізованими. Питання облаштування спортивного майданчику для скейтбордингу у Центральному парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка взагалі не розглядається. Натомість на місці колишнього танцмайданчика за рахунок коштів інвестора пропонують облаштувати Парк науки з планетарієм, музеєм, відеозалами, що доцільно робити у стаціонарних спорудах для цілорічного функціонування, а не у парку, територія якого має більше використовуватися як доступний громадський простір для активного відпочинку, - розповів Інформаційному агентству АСС Юрій Воронка, мешканець Чернівців. - Члени територіальної громади міста вимагають розглянути питання про облаштування скейт-парків у Чернівцях на території колишнього танцювального майданчику у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка та на території колишнього спортивного майданчика у парку «Жовтневий» у порядку реалізації місцевої ініціативи. Представники Асоціації Скейтбордингу України» готові надати необхідну консультативну, технічну або ж іншу допомогу в підготовці та реалізації даного проекту.
Депутат Чернівецької міської ради Ярослав Петришин запропонував розмістити на майданчику «Парк науки», у якому облаштувати планетарій, місце для проведення уроків фізики тощо.
- Вважаю, це буде добре та корисно для міста і матиме попит, - розповідав раніше Інформаційному агентству АСС Ярослав Петришин. - Проект повинен мати і соціальну, і комерційну складову.
Нагадуємо, результатом громадських слухань була рекомендація владі провести відкритий інвестиційний конкурс на облаштування саме туристично-пізнавального комплексу «Парк науки». Громада ж обурюється, що їхню ініціативу ігнорують. Хоча в них є вже готовий проект безкоштовного скейт-парку. Тому вирішили подавати позов до суду.
- Підрахунок голосів був несправедливий: по відео видно, що "За" проголосували 48 людей, натомість у протоколі зазначено - 72. Вважаємо, що всі підтримані громадою ініціативи владою та депутатами були знехтувані, - каже Юрій Воронка. - Готуємо позов до суду про порушення положення про місцеву ініціативу, статуту громади. Громаду усунули від керування розвитком міста!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами