Голови міський, селищних та сільських рад опираються децентралізації, бо бояться позбутись своїх посад, а корупційні схеми досі працюють при вирішенні державних питань. Змінити це може лише громадська активність, бо українці вже неодноразово довели, як можуть гуртуватись в скрутних ситуаціях. Про це у Чернівцях повідомив депутат Верховної Ради та секретар Комітету з питань протидії і запобігання корупції Дмитро Добродомов.
Він каже: після революції Гідності до Верховної Ради прийшли чимало громадських активістів та журналістів, які намагаються змінити існуючий стан речей. Про те, що країні негайно потрібні результати змін неодноразово наголошують і європейські фахівці. Утім, кардинально в нинішній політиці нічого не змінилось, вважає Дмитро Добродомов. Нардеп впевнений: децентралізація дасть можливість громадам самим керувати своїм життям, виступає за прийняття Закону, що дозволить фінансувати політичні партії за державні кошти. А також є прибічником негайних та рішучих реформ: основними критеріями людей, які мають приходити до влади ,каже, мають бути моральність та принциповість.
Дмитро Добродомов, депутат Верховної Ради : Подивіться, яка в нас молодь само організована, вона що, когось питала, чи їй збиратись на Майдані, чи когось питала, як збирати сь і допомагати армії? Ні. Зібрались, зробили і роблять досі. Коли мені кажуть, що ні, в них немає досвіду, краще вони, ніж досвідчений корупціонер, який навчився нас з вами грабувати. Але щоби це зламати давайте використаємо не Закон про люстрацію ,а люстрацій ну норму, вона називається «вибори»
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами