До Дня ЗСУ рок-виконавці презентували на новий гімн української армії
Відео на пісню "Марш Нової Армії" опублікував музикант Олег Скрипка
"Нашу першу грудневу прем'єру - відео на пісню "Марш Нової Армії" - презентуємо з нагоди Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України!", - написав виконавець.
«Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті» - ділиться історією створення маршу Олег Скрипка.
До запису аудіоверсії маршу Олег Скрипка долучив українських рок-музикантів, відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.
Нагадаємо: Цього року на підтримку армії чернівчани сплатили 72,4 млн. грн.
Довідково:
День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року[1], не є неробочим днем. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України»[2].
Відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією. У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт. Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.
За традицією, кожен рік президент України вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.
Щороку, починаючи з 2009 року до Дня Збройних сил України присуджуються дві премії імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в розмірі 10 тис.гривень, пише Вікіпедія.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами