Автоматизована система контролю оплати вартості послуг з паркування була запроваджена на території Чернівецької територіальної громади від 23 червня 2021 року. Оператори паркування інтегрували оплату в автоматизовану систему до 1 вересня 2021 року. Про це у відповіді на інформаційний запит Медіа агентства АСС повідомив департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міськради.
Отримуйте новини в Telegram
Щоденно на міських майданчиках платного користування працюють інспектори з паркування, які перевіряють факти несплати послуг водіями. У випадку виявлення порушень - інспектори складають постанову про накладення адміністративного стягнення, штрафу. З моменту запровадження автоматизованої системи оплати в управлінні порядку та контролю за благоустроєм міської ради виявили 5 тисяч 240 фактів несплати послуг за користування майданчиками для паркування. Проте, як зазначили у міському департаменті інфраструктури, водії мають право оскаржувати такі постанови у судовому порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України.
Наші новини є у Facebook
За вересень-грудень 2021 року до міського бюджету надійшло збору за місця для паркування транспортних засобів - 362,8 тисячі гривень, за перше півріччя 2022 року - 1101,8 тисячі гривень. У департаменті інфраструктури зазначають, що кошти від збору не мають окремого цільового спрямування.
У міській раді також розповіли, що найнижчий рівень оплат за паркування фіксують у третій зоні, а саме на майданчику, що розташований на вулиці Небесної Сотні.
Станом на 14 липня 2022 року на майданчиках для платного паркування, оператором яких є МіськШеп, водії здійснюють оплату через:
- додаток CarP - 33,2%,
- платіжний термінал - 46,4%,
- QR-код - 20,4%.
За інформацією оператора паркування, в місті спостерігається позитивна динаміка онлайн оплат у порівнянні з оплатами через платіжний термінал.
Читайте також всі новини Чернівців.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами