Далі все передають у Чернівці, а звідти – в регіони, які постраждали від війни.
«Почалося все в першу ніч війни. Всі друзі, знайомі з Румунії почали шукати способи, як передавати гумдопомогу сюди. Більшість автобусів та автомобілів не готові переїжджати наш кордон через війну, тому ми взялися вирішувати питання зі створення якогось складу на кордоні з Румунією. Ми вирішили все сконцентрувати у місті Сірет.
Завдяки підтримці депутатів, громадських активістів та перекладачів, ми змогли домовитися із мерією міста Сірет. Вони виділили склад більше 1000 метрів квадратних та навіть квартиру, де живуть наші три волонтери. Вони займаються логістикою – приймають машини з гумдопомогою та відправляють її в Україну», - розповіла МА АСС Юлія Грицку, депутатка Чернівецької обласної ради.
Наразі депутати та волонтери працюють над тим, щоб організувати зелений коридор для цих вантажів, аби гуманітарна допомога без перешкод доїжджала до Чернівців, а потім - в регіони, які постраждали від війни.
За словами Юлії Грицку, питання зеленого коридору вже погоджено з румунського боку, наразі відповідне рішення має ухвалити й Буковина:
«У нас вже є перелік автомобілів та водіїв 60+, які готові возити вантажі. В основному передають ліки, харчування, сухпаї та одяг. Наразі черкаємо вирішення логістичного питання, щоб цей канал не був переповнений».
Наші новини є у Facebook
Уся інформація про роботу Хабу розміщується на Facebook-сторінці HELP UKRAINE ROMANIA.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами