Василь Солонар, начальник відділу каналізаційних мереж Чернівціводоканалу:
«Вчора в парку «Жовтневому», коли існувала загроза затоплення, відразу приступити до робіт в такому повному обсязі і з повним навантаженням ми не могли, бо ми не знали ще точного «діагнозу». Думали, що там просте засмічення. Вже в процесі промивки гідродинамічним способом, автомобілем МАЗ, ми виявили, що є критична точка, яка потребує оперативного втручання. Нам потрібно було проводити земляні розкопки зі знесенням дерева, яке і стало причиною затоплення.
Ми замовили необхідну автомобільну техніку: автовишку, бо до дерева там було не просто підступитись. Критична точка була чітко під самим деревом.
Працювала одна підсилена бригада, людей ми не міняли. Сьогодні інша бригада займається там очищенням колодязів.
Новини ІА АСС є у Viber
Люди роблять навіть більше, ніж можуть робити. В подібних аварійних ситуаціях рахунок йде на хвилини, а не на години. Водопостачання в районі витоку ми не обмежували. Під час ліквідування аварійної ситуації ми не виключаємо воду для мешканців. Вони ніяких незручностей не відчувають. Тому нам потрібно завжди діяти оперативно.
Ми забезпечені частково новою технікою: спецавтопромивні машини, екскаватор у нас новий є. Решта техніки старенька, але ще справляємось.
У нас в місті є майже 300 погонних кілометрів каналізацій, різних діаметрів і різних матеріалів, різного віку. 160 кілометрів з них це ще австрійські, котрим вже більше ста років. Вони вже зношені. Їх вже можна вважати аварійними. Відсотків 40 мереж зараз є в аварійному зношеному стані»
Читайте також всі новини Чернівців.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами