Фото ілюстративне з відкритих джерел
Недобоївська та Сторожинецька ОТГ потрапили до видання "Книга успіхів". У ІV кварталі 2018 року ці громади стали прикладом позитивного впливу реформи децентралізації на життя людей.
Про це повідомляють у прес-службі Чернівецької ОДА.
"У Чернівецькій області, як зазначає Видання «Книга успіхів», яке здійснене в рамках Проекту ПУЛЬС, що реалізується Асоціацією міст України за підтримки USAID, в ІV кварталі 2018 року прикладом позитивного впливу реформи децентралізації на життя людей стали Недобоївська та Сторожинецька ОТГ", - йдеться у повідомленні ОДА.
Зокрема, зазначають, що Недобоївська сільська рада ОТГ активно залучає громадськість до розвитку громади, участі у бюджетному процесі, надає можливості вільного доступу до інформації, а також забезпечує відкритість та прозорість діяльності місцевої ради. На даний час в громаді діє цільова програма «Бюджет участі Недобоївської об’єднаної територіальної громади», яка встановлює й регулює систему взаємодії органу місцевого самоврядування та жителів громади щодо реалізації проектів за рахунок коштів місцевого бюджету. За ці кошти у селах громади впроваджуються п’ять проектів, які отримали найбільше голосів жителів ОТГ в рамках конкурсу Програми. У с. Ставчани облаштовано відпочинково-дослідницьку зону в дендрологічному парку поруч зі школою, у с. Керстенці укріплено укіс центральної дороги, а також відремонтовано методичний кабінет у дитсадку, у с. Долиняни та с. Недобоївці встановлено дитячі ігрові майданчики.
Читайте також: Чагорська громада запрацювала. Провели першу сесію ОТГ (ФОТО).
Сторожинецька ОТГ у рамках реалізації Меморандуму про долучення Чернівецької області до Всеукраїнського проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством науки і освіти України, відкрито комунальну установу «Сторожинецький інклюзивно-ресурсний центр». Тепер понад 200 дітей з особливими освітніми потребами зможуть здобувати тут дошкільну та загальну середню освіту. Основним напрямком діяльності закладу є надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження компенсуючого типу учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл.
У 2018 році на облаштування Центру виділено 370 тис. грн, зокрема 200 тис. грн - з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які спрямовані на закупівлю обладнання для інклюзивно-ресурсного центру, 120 тис. грн – кошти місцевого бюджету та 50 тис. грн – благодійні внески, які спрямовано на проведення ремонтних робіт та закуплю обладнання. Громада виділила для розміщення Центру приміщення площею 120 кв.м.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами